Grupy domowe „Strefa Rozwoju”

Strefa Rozwoju

  • to cykle tematycznych spotkań, na których pogłębisz wiarę, wiedzę biblijną i umiejętność studiowania Słowa w odniesieniu do realiów codziennego życia
  • to propozycja dla każdego, kto chce, by jego relacja z Bogiem miała wpływ na konkretny obszar życia, np.: charakter i emocje, rodzinę i małżeństwo, powołanie i pracę lub służbę
  • to przestrzeń, gdzie w niewielkiej grupie, w atmosferze zaufania, porozmawiasz z ludźmi o podobnych marzeniach i problemach – to nowe, wartościowe relacje, które pozostaną długo po tym, jak zakończą się spotkania grupy!

Jak budować życie z Chrystusem?

Bądź uczniem – cykl 5 spotkań dających spojrzenie na to, co to znaczy być uczniem Jezusa Chrystusa, skoncentrowanych nie na wiedzy, ale praktyce, tak aby dać się zmienić i rozpocząć bądź kontynuować bycie uczniem we właściwy sposób.

Image by wirestock on Freepik

Image by Freepik

Jak podróżować w głąb biblijnej Prawdy?

Jak studiować Biblię – cykl 6 spotkań wokół Słowa Bożego, dających narzędzia ułatwiające zgłębianie Biblii, tak aby ją zrozumieć i zastosować w swoim życiu.

Jak żyć w szczerej bliskości z Najwyższym?

Dawid – serce dla Boga – cykl 10 spotkań skupionych na studium I i II Księgi Samuela, wraz z nauką metody zbadaj – zrozum – zastosuj.

Image by Freepik

W jaki sposób budować nasz związek?

Kurs małżeński – cykl 7 spotkań przeznaczonych dla małżeństw z każdym „stażem”. W praktyczny sposób pomaga budować umiejętności i nawyki, aby małżeństwo przynosiło satysfakcję i stawało się tym, czym Bóg zamierzył.

Jak kochać je wrażliwie i mądrze?

Kurs dla rodziców – cykl 5 spotkań, stworzonych, aby wyposażyć rodziców i opiekunów dzieci w wieku do 10 lat oraz przyszłych rodziców w długofalową strategię, która pomaga zbudować zdrowe życie rodzinne oparte na Bogu.

Image by Freepik

Jak znaleźć z nimi wspólny język?

Kurs dla rodziców nastolatków – cykl 5 spotkań, aby wyposażyć rodziców i opiekunów dzieci w wieku 11-18 lat w narzędzia, które pomagają zbudować zdrowe, biblijne relacje z nastolatkami i wspierać je na drodze do dorosłości.

Jak stać się tą, którą Bóg chce, bym się stała?

Wyjątkowa kobieta – cykl 10 spotkań, których celem jest stworzenie przestrzeni rozwoju osobistego i duchowego dla kobiet, aby mogły odkryć swoją wartość w Chrystusie, unikalne obdarowanie, potencjał i powołanie, jakimi obdarzył je Bóg.

Jaki zamysł ma Bóg dla trudnych emocji?

Inna strona miłości – cykl 8 spotkań, które pomogą odkryć Boży zamysł dla tzw. „trudnych emocji” i konstruktywnie je wykorzystywać, by budowały, a nie rujnowały – to ważna inwestycja w nasz chrześcijański charakter i w nasze relacje.

Gdzie jeszcze mogę się spotykać?

We Wrocławiu i okolicach działa kilka stałych grup domowych.

Image by Freepik

Prowadzący i inni uczestnicy czekają na Ciebie!

Jeśli masz pytania, szukasz odpowiedniej grupy dla siebie, chciałbyś założyć nową grupę – skontaktuj się!

Bliższe informacje i zapisy:
Monika Gasiewicz
email: grupy@klodnicka.pl
tel.: 601 303 005