Rada

Rada zboru

adres mailowy do rady:  rada@klodnicka.pl

Michał Domagała

pastor, przewodniczący Rady Zboru
kaznodziejstwo, duszpasterstwo, nauki przedmałżeńskie
pastor@klodnicka.pl

Maciek

Aleksander Błażowski

misja zagraniczna
aleksander.blazowski@klodnicka.pl

Joel Burnell

służba mężczyzn, kościół międzynarodowy INCW
joel.burnell@klodnicka.pl

Monika Gasiewicz

poradnictwo, małżeństwa, rodziny, służba kobiet
monika.gasiewicz@klodnicka.pl

Daniel Trusiewicz

placówki, misja krajowa, szkółka niedzielna, klub „Talencik”, Akademia Radości Życia
daniel.trusiewicz@klodnicka.pl

Ryszard Tyśnicki

zastępca przewodniczącego Rady Zboru
seniorzy, grupa rosyjskojęzyczna
ryszard.tysnicki@klodnicka.pl

Anula Witkowska

służby techniczne, media, grupy domowe, wspólnota, szkoła językowa WSJ
anula.witkowska@klodnicka.pl

Piotr Zakrzewski

obsługa nabożeństw, finanse
piotr.zakrzewski@klodnicka.pl

Marta Żołnierska

młodzież, służba chorych, nieruchomości
marta.zolnierska@klodnicka.pl