Spotkania

Spotkania

Szkółka niedzielna to element edukacji biblijnej skierowany do najmłodszych w naszej wspólnocie.

Każdej niedzieli, podczas nabożeństw, dzieci poznają Boga i Jego Słowo na zajęciach zorganizowanych, z podziałem na grupy wiekowe.

Programem szkółki objęte są dzieci w wieku od 3. do 14. roku życia (do VIII klasy włącznie).
NIEPOKONANI

Jesteśmy grupą młodych, otwartych, pozytywnie zakręconych ludzi, którzy czują, że w życiu chodzi o coś więcej.

Jeśli masz 12-18 lat, nie ważne, kim jesteś i skąd do nas przychodzisz, zapraszamy Cię na nasze spotkania w soboty o 17:00 w klubie „Talencik” — Kłodnicka 2, wejście od strony parkingu schodami pod szkołą językową.

Kontakt: Lena Trump
e-mail: mlodziez@klodnicka.pl
tel: 790 279 220

Domowe grupy uczniowskie

  • Są dobrą okazją do spotkania się w tygodniu w gronie osób, które wspólnie pragną rozwijać się w poznawaniu Bożego Słowa i siebie nawzajem.
  • W spokojnej atmosferze mamy możliwość budowania swojej relacji z Bogiem poprzez studiowanie Pisma Świętego oraz relacji z innymi ludźmi poprzez rozmowy, dyskusje, modlitwę.
  • W grupie możemy otrzymać zachętę od innych, ale też samemu okazać się wsparciem dla kogoś.
Oferujemy bezpłatne konsultacje psychologiczne prowadzone przez chrześcijańskiego doradcę psychologicznego, Renatę Burnell. Konsultacje odbywają są przez telefon lub online.

Kontakt: Renata Burnell
e-mail: renataburnell@gmail.com
tel: 608 272 393
  • Kurs ABC Chrześcijaństwa daje możliwość zapoznania się z podstawami wiary chrześcijańskiej.
  • Podczas wykładu można usłyszeć, co Pismo Święte mówi na poszczególne tematy, w jaki sposób praktykowano je na przestrzeni historii i jak praktykowane są w różnych denominacjach chrześcijaństwa, na czym polega różnica w postrzeganiu danego tematu przez chrześcijan i przedstawicieli innych religii oraz jak odnosi się to do codziennego życia współczesnego człowieka.